Kategóriák
  • Apple
    •  
  • Apple iPad
    •  
  • Hálózat, szerver, storage, UPS
    • Hálózati eszköz és kiegészítői
      • Access Point, Bridge
        •  
      • Hálózati adapter
        •  
      • Hálózati adattároló
        •  
      • Modem
        •  
      • Networking kiegészítő
      • Powerline
        •  
      • Print server
        •  
      • Rack szekrény
        •  
      • Router
        •  
      • Switch
        •  
    • Szünetmentes táp és kiegészítői
      •  
  • Hűtéstechnika
    •  
  • Hűtőrendszer
    •  
  • Irodatechnika, irodaszer
    •  
  • IT és mobileszközök
    •  
  • Kontroller
    •  
  • Otthon, háztartás
    •  
  • Szórakoztató Elektronika
    •  
Termékajánló
Hírlevél
TOP termékek
Házhozszállítás

Termék részletek


TP-Link MC112CS 100Mbps optikai (UTP-SC) média konverter

TP-Link MC112CS 100Mbps optikai (UTP-SC) média konverter
  • TP-Link MC112CS 100Mbps optikai (UTP-SC) média konverter
  • TP-Link MC112CS 100Mbps optikai (UTP-SC) média konverter
  • TP-Link MC112CS 100Mbps optikai (UTP-SC) média konverter
10 990 Ft


10/100Mbps WDM média konverter

10/100 Mbps RJ45 – 100 Mbps egyszeres üzemmódú SC száloptika-átalakító, Full-duplex, Tx:1310 nm, Rx:1550 nm, akár 20 km, kapcsoló tápegység, keretbe szerelhető

Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port.

20 km MM optikai linkhez,full/duplex üzemmódban.

LED információk a hálózat állapotáról!

Tx:1310nm, Rx 1550nm

1 10/100M RJ45 port + 1 single-mode fiber port.



Jellemzők:

Megfelel az IEEE 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX szabványnak

Támogatott  a 10/100Mbops auto negotiation és az auto MDI/MDIX TX csatlakozónál

Half Duplex / Full-duplex módban FX portnál

LFP (Link Fault Passthrough) és FEF (Far End Fault) minimalizája a veszteséget a gyors riasztással

Alkalmazza WDM technológiát, adatok továbbítása és vétele egyetlen szálon

Megnöveli az optikával ellátott területek távolságát akár 20 kilométerrel

Könnyen látható LED jelzés mutatja a hálózati aktivítást

Külső tápellátás



Működése

Az MC112CS egy olyan média konverter, ami átalakítja a 100BASE-FX optikát 100Base-TX réz alapú továbbításra vagy fordítva. Alkalmazza WDM technológiát, az MC112CS adatok továbbítását és vételét egyetlen szálon folytatja, Ami költség megtakarítást jelent. IEEE 802.3u 10/100Base-TX és 100Base-FX szabványok alapján a MC112CS használatát single-mód üvegszálas kábelek felhasználásával SC típusú csatlakozással tervezték. A MC112CS támogatja a hosszúhullámú (LX) lézer specifikációt teljes vezetékes továbbítási sebességgel. 1310nm értéken továbbít és 1550nm értéken fogad adatokat. Ennek megfelelően a másik oldalon működő eszköznek, ami a MC112CS-sel együtt működik 1550nm értéken kell az adatokat továbbítani és 1310nm értéken kell az adatokat fogadnia. Egy másik TP-LINK média konverter, az MC111CS egy példa, amely együttműködik a MC112CS konverterrel.

Egyéb jellemzője a modulnak, hogy önálló eszközként is használható, Auto MDI/MDI-X és duplexes auto negotiation TX portnál, és előlapi állapotjelző LED-ek. Az MC112CS a megnagyobbított optikai hálózaton továbbít, ami single-módú optika esetén akár 20 km is lehet.




    • Típus:   Média konverter
  • Garancia
    60 hónap
    Gyártói Cikkszám
    MC112CS
    Készleten
    Nincs raktáron
    Gyártó
    TP-LINK
    VTSZ
    8517620000
    Kategória
    Hálózat, szerver, storage, UPS
    ID
    41509
    Cikkszám
    41509
    Tömeg
    490 g/db