Kategóriák
  • Apple
    •  
  • Apple iPad
    •  
  • Hálózat, szerver, storage, UPS
    • Hálózati eszköz és kiegészítői
      • Access Point, Bridge
        •  
      • Hálózati adapter
        •  
      • Hálózati adattároló
        •  
      • Modem
        •  
      • Networking kiegészítő
      • Powerline
        •  
      • Print server
        •  
      • Rack szekrény
        •  
      • Router
        •  
      • Switch
        •  
    • Szünetmentes táp és kiegészítői
      •  
  • Hűtéstechnika
    •  
  • Hűtőrendszer
    •  
  • Irodatechnika, irodaszer
    •  
  • IT és mobileszközök
    •  
  • Kontroller
    •  
  • Otthon, háztartás
    •  
  • Szórakoztató Elektronika
    •  
Termékajánló
Hírlevél
TOP termékek
Házhozszállítás

Termék részletek


TP-Link TL-SM321A 1000Mbps SFP modul

TP-Link TL-SM321A 1000Mbps SFP modul
6 390 Ft

1000Base-BX WDM kétirányú SFP modul

Támogatott a WDM kétirányú technológia, egyetlen szált használva az optikai kábelnél

TX: 1550nm / RX: 1310nm

Saját +3,3 V tápellátás

Párosítva a TL-SM321B-vel

Plug & Play

Többek között a TL-SG5428, TL-SL5428E, TL-SG3210/3216/3424/3424P, TL-SL3428/3452, TL-SG2216/2424, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351 és a MC220L modelekkel használható



Működése

A TL-SM321A a legújabb 1000Base-BX szabvány alkalmazza, átvitel egyetlen szálon, a két irányba különböző hullámhosszon. Kiterjesztheti a hálózat távolságát akár 10 km-ig TP-LINK routerekkel, switch-ekkel, média konverterekkel nagy sebességet és stabilitást nyújtva.


    • Típus:   10/100Mbps és Gigabit Modulok
  • Garancia
    24 hónap
    Gyártói Cikkszám
    TL-SM321A
    Készleten
    Nincs raktáron
    Gyártó
    TP-LINK
    VTSZ
    8517620000
    Kategória
    Hálózat, szerver, storage, UPS
    ID
    41489
    Cikkszám
    41489
    Tömeg
    130 g/db